Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, Akademii Coachingu Joanny Flanagan- „Evolution Developing Human Capital”.
Koordynator w Centrum Zdrowia Psychicznego w Wieliczce. W pracy z pacjentem kieruje się holistycznym podejściem. Posiada duże doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną. W latach 2005-2022 pracowała w Domu Pomocy Społecznej dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych niepełnosprawnych intelektualnie na stanowisku psychologa.
Prowadzi autorskie szkolenia skierowane do rodziców, terapeutów i opiekunów osób niepełnosprawnych intelektualnie, a także spotkania indywidualne i grupowe z osobami z niepełnosprawnością intelektualną. Do tej pory przeprowadziła kilkadziesiąt warsztatów i szkoleń z zakresu seksualności osób niepełnosprawnych.
W latach 2007- 2013 była trenerem w Stowarzyszeniu „Znaczny Stopień Integracji”. Jest współautorką programu szkoleniowego „Szkoła Trenerów – Edukatorów Seksualnych Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną”.
Realizuje szkolenia zarówno dla kadry specjalistycznej, jak i rodziców, warsztaty dla osób niepełnosprawnych intelektualnie, a także indywidualne zajęcia edukacyjne.
Współpracuje z Centrum Diagnozy i Terapii Agaja, prowadząc wsparcie psychologiczne, terapię psychologiczną i edukację. Podąża za potrzebami swoich pacjentów i traktuje ich indywidualnie.
Od młodego wieku swoje działania koncentrowała w obszarach związanych z pracą i wsparciem drugiego człowieka. Będąc nastolatką działała w grupie jako wolontariusz, wspierała tam osoby niepełnosprawne – to ukształtowało w niej szczególną wrażliwość na potrzeby innych. Wieloletnia praca jako psycholog z osobami z niepełnosprawnością intelektualną jest na to dowodem. Równolegle podnosiła swoje kompetencje, by poszerzać zakres wiedzy i swojego działania.
Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi, prowadząc warsztaty i szkolenia.
- Szkolenie „Wolni od przemocy. Szkolenia doskonalące dla kadr pracującej z osobami niepełnosprawnymi”
- Agresja i autoagresja osób niepełnosprawnych intelektualnie i zaburzeniami psychicznymi,
- Komunikacja alternatywna- Eye Tracking, Mówik, PCS, Makaton
- Trening kontroli złości
- 7 sposobów na zmniejszenie negatywnych skutków pandemii dla zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży
- Udział w licznych konferencjach dotyczących seksualności osób niepełnosprawnych intelektualnie
- Minnesocki Wielowymiarowy Inwentarz Osobowości -MMPI-2
- Skala Inteligencji Stanford – Binet 5